30 let na trhu

Hypotéky, úvěry osob a firem

Najdeme vám nejvýhodnější podmínky financování bydlení. Financování vám přizpůsobíme na míru.
bydleni hero | PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r.o.

Pomůžeme vám získat nejlepší hypotéku.

Zajistíme vám financování rekonstrukce.

Poskytneme vám objektivní poradenství.

Vybíráme ze všech produktů na trhu.

Fyzické osoby

Hypotéky

Hypoteční úvěry jsou charakteristické tím, že musí být zajištěny zástavním právem k nemovitosti. Od května 2004 je možné je využít nejen na financování vlastnického bydlení, ale i na úhradu za převod členských práv a povinností k družstevním bytům nebo na vybavení domácnosti, či koupi automobilu (tzv: „americké“ hypotéky).

Stavební spoření

Stavební spoření je účelová forma spoření, jejímž cílem může být jak řešení bytové situace občanů, tak i výhodné spoření. V současné době představuje jednu z nejvýhodnějších a nejefektivnějších produktů na našem trhu. Stavební spořitelna je v podstatě uzavřený systém, nezávislý na negativních vlivech peněžního trhu, s úrokovými sazbami stanovenými smlouvou a pevně stanovenou výší státního příspěvku (podle platného zákona o stavebním spoření).
Vedle vysokého zhodnocení nabízí i možnost získání účelového úvěru pro potřeby bydlení s nízkým úrokem na relativně dlouhou dobu. Z výnosů stavebního spoření účastníci v současné době neplatí daně z příjmů.
Všechny základní pojmy týkající se stavebního spoření a účelu použití spoření jsou přesně vymezeny zákonem o stavebním spoření.

Co získáte?

SVJ, bytová družstva a firmy

Máte 2 možnosti

  1. Jít do banky – jít náhodně do kterékoliv pro vás přijatelné banky, anebo si je obejít všechny. Dostanete informace i propočty a dozvíte se úrokovou sazbu, která možná bude i zajímavá. Zhodnocení jednotlivých nabídek si však budete muset udělat vy sami. Vyznáte se v tom, máte na to čas? Bude vaše vyhodnocení správné?
  2. Jít za profesionálem – znamená, že vám profesionál předloží nezávislou nabídku financování od jednotlivých bank dle vašich potřeb. Předloží vám zhodnocení, dostanete doporučení a společně vyberete, co je pro vás nejvhodnější, a to vše v naprosto pro vás přehledné a ucelené podobě
    My jsme profesionálové.

Co získáte?

Podívejte se také na naši další nabídku finančních služeb pro občany. PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST – Veveří, váš nezávislý expert na finanční a pojišťovací produkty.

Získejte více informací,
napište nám.

Nejste si jistí, jestli na hypotéku dosáhnete? Napište nám přes kontaktní formulář. Postará se o vás osobní finanční poradce, který vám sestaví osobní finanční analýzu.

1.

Kontaktování

Napište nám přes kontaktní formulář. Brzy se s vámi spojí náš makléř.
2.

Schůzka

Domluvíme se na společné schůzce, na které se zaměříme na vaše přání.
3.

Řešení na míru

Nalezneme vhodné produkty a připravíme vám nejlepší řešení na míru.

nebo volejte

Napište nám

Potřebujete analýzu pojištění, využít některou z našich služeb nebo se jen na něco zeptat? Napište nám, je to zdarma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.